новини

Встановлено, що на території Запорізької області діяло бандитське угрупування

Батько разом з синами організували небезпечне угрупування, яке діяло на Запоріжжі

На території Запорізької області діяло бандитське угрупування, яке скоювало розбійні напади, грабунки, крадіжках авто та квартир, викраденні людей й т.і. Банду організував батько разом з синами, до складу входило понад 20 осіб, передає Є Запоріжжя! з посиланням на forpost.media.  

«Вербували» зловмисники молодих людей – від 20-ти до 38-ми років. Жоден зі злочинців не працював, деякі з них вже притягувалися до відповідальності за аналогічні злочини.

На сьогодні вдалося встановити їх причетність щонайменше до 20 злочинів на території області. Лише за 2019 рік бандити скоїли 10 кримінальних злочинів. Гроші витрачали на розваги, дорогі автівки, речі та відпочинок, повідомляє прес-служба ГУНП у Запорізькій області.

У порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу оперативники затримали п’ять підозрюваних, серед яких знаходилися ватажки. Ще один зі злочинів переховується зараз в Росії.

За результатами вилучено зброю, набої, гроші, транспортні засоби, наркотичні засоби. Слід зазначити, що чоловіки мали досить великий арсенал зброї.

Після завершення всіх процесуальних заходів затриманим повідомлять про підозру. Розслідування триває.

Під час збору інформації слідчим надходили погрози від невідомих.

Читайте також:Запоріжець по-звірячому розправився з батьками

1 грудня 2019, 12:10

До теми

^ ^