новини

У концертному залі імені Глінки відбувся фестиваль «Гармонія сердець»

У Запоріжжі діти влаштували круте шоу з професійними артистами

Майже 50 дітей показали свої таланти в більш ніж 20 номерах на сцені концертного залу імені Глінки, передає Є Запоріжжя! з посиланням на iz.com.ua.   

Головними зірками сьогодні були діти з інтернатів, дитячих будинків і прийомних сімей. Вони співали, танцювали, показували акробатичні номери, демонстрували акторський талант і навіть виступили в ролі співведучих фестивалю. Концерт вийшов дуже насиченим з крутими спецефектами, костюмами, а головне - щирими емоціями учасників.

Мета заходу - дати дітям можливість повірити в свої сили, розкрити їх творчий потенціал, тому що всі вони талановиті і неповторні. А ще - це можливість знайти нових друзів. Так, багато зірочки подружилися зі своїми артистами-наставниками, які теж виклалися по повній для яскравих виступів.

У концертному залі імені Глінки відбувся фестиваль «Гармонія сердець»

Разом з дітьми на сцену вийшли відомі музиканти і колективи - Сабіна Сафарли, Ніка Тупилко, Богдан Хижняк, група «Хорта», ансамбль акробатичного рон-н-ролу «Діксі» і інші запорізькі артисти. Також на фестивалі виступив молодий український колектив « NZK», який вже встиг підкорити українських глядачів популярного шоу «Х-Фактор». Провідним «Гармонії сердець» став відомий український телеведучий Андрій Доманський. Діти зустріли його появу на сцені бурхливими оплесками - багато хто з них знають його як ведучого популярного дитячого талант-шоу «Крутіше всіх». Андрій жартував і дуже добре взаємодіяв зі своєю маленькою співведучою.

У концертному залі імені Глінки відбувся фестиваль «Гармонія сердець»

 

Організувала фестиваль волонтерська група «AngelS» в партнерстві з Благодійним фондом «Імпульс. UA ». Цього року проект став переможцем конкурсу соціальних ініціатив «Ми - це місто» ПАТ «Запоріжсталь». Захід також пройшло за підтримки громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій », Служби у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації та Служби у справах дітей Запорізької міськради.

Перед початком концерту, гостей в холі розважали виступами запорізькі творчі та спортивні колективи. Справжній фурор справило хімічне шоу. А ще - можна було зробити круту фотосесію відразу в декількох тематичних фотозоні. Організатори постаралися на славу, тому що всі гості відчували себе як на справжньому святі.

У концертному залі імені Глінки відбувся фестиваль «Гармонія сердець»

 

На урочистому відкритті фестивалю гостей і учасників привітали заступник мера Анатолій Пустоваров, начальник Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації Антоніна Матвєєва, керівник Служби у справах дітей Запорізької міськради Наталія Сиворакша, директор громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Ірайсат Магомедаліева.

У концертному залі імені Глінки відбувся фестиваль «Гармонія сердець»

 

Гармонія сердець» - дуже важливий захід і справжнє свято. У його організації бере участь велика кількість людей, яким величезне спасибі за їх роботу і турботу. Організувавши таке шоу, ви робите дітей щасливими і даруєте їм свято, - зазначив Анатолій Пустоваров. - У центрі цього фестивалю коштує турбота про дітей, тому такі заходи дуже важливо проводити. Діти-учасники зі свого боку дарують нам радісні емоції від своїх виступів. Вони все великі молодці! Я бажаю всім успіху і руху вперед. Нехай у вас все вийде.

Концертні номери були добре продумані і можливість показати себе була навіть у самих маленьких вихованців дитячих будинків. Брали участь хлопці не тільки із запорізьких інтернатів та дитячих будинків, а й вихованці Матвіївської і Гуляйпільської шкіл-інтернатів.

Особливо зворушливими і сильними були виступи дітей з порушеннями зору та іншими захворюваннями. Діти трималися на сцені дуже впевнено і показали високі вокальні здібності.

Глядачі дуже тепло зустрічали всіх зірочок, що виходять на сцену, тому що кожен номер вони дивували.

Читайте також:12-річний оріхівець Акім Дік зіграв на власній барабанній установці декілька пісень

2 грудня 2019, 15:00

До теми

^ ^