новини

В облдержадміністрації відбулися біблійні читання в рамках Національних молитовних сніданків

У Запоріжжі відбудеться молитовний сніданок

У заході взяли участь представники різних релігійних конфесій. Долучилися до читання директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, керівник проєкту Молитовних сніданків Дмитро Матюхін та інші, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.ua.  

Сніданок розпочався з біблійних читань, після чого священики ділилися Словом Божим, роздумами та коментарями. Захід відбувся у Міжнародний день волонтера, тож присутні відзначили важливість безкорисливого служіння людям, а також помолилися за Україну.

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко нагадав, що національні молитовні сніданки є традиційними в багатьох демократичних країнах світу. Розпочавшись понад 60 років тому в США, нині вони проводяться в Європарламенті, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу. Насамперед цей захід сприяє духовному єднанню та порозумінню серед політиків, посадовців, дипломатів і бізнесменів з усього світу.

Для Запоріжжя Молитовні сніданки також стають доброю традицією, яка продовжиться 12 грудня. На цей день в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В. Магара заплановано проведення другого Молитовного сніданку Східного регіону України.

Читайте також:У Запоріжжя прибули представники фонду «The LEGO Foundation»

6 грудня 2019, 16:00

До теми

^ ^