новини

В цьому році в різних містах України стали впроваджувати в школах нове меню

У 2020 році учні кількох шкіл Бердянська зможуть вибирати із запропонованого асортименту комплексних обідів

Бердянський міський відділ освіти і керівництво міста вивчали проект і те, як його впроваджують інших містах. Зокрема, педагоги і співробітники мерії вирушили переймати досвід в місто Жмеринка, який сьогодні є одним з піонерів в модернізації системи харчування в школах. Як це можна зробити в Бердянську обговорювали сьогодні, 5-го грудня на депутатської комісії з гуманітарних питань. З ініціативою вже в 2020 році розпочати пілотний проект з модернізації шкільного харчування в Бердянську виступила заступник завідувача Горо, депутат міської ради Жанна безрідних, передає Є Запоріжжя! з посиланням на pro.berdyansk.biz.  

Йдеться про розширення асортименту страв і можливості отримання додаткової порції. А також про придбання лінії роздачі з підігрівом, щоб діти в їдальні отримували гарячу їжу і самі могли вибирати страви.

Як повідомила в своїй доповіді заступник міського голови Юлія Дойнова, реалізація проекту почнеться з шкіл, де встановлено нове кухонне обладнання:

Даний проект на початковому етапі стосується тільки тих шкіл, у яких найбільш сучасне обладнання для приготування їжі, а саме духові печі. Таким чином в проекті першими візьмуть участь школи № 4, 6, 9, 11.
Після виділення з бюджету необхідної суми на придбання обладнання, ще належить проведення круглих столів з батьківськими комітетами шкіл, представниками підприємств постачають продукти харчування, ініціаторами проекту, депутатами та всіма зацікавленими особами за погодженням всіх питань пов'язаних з переходом на нову форму харчування, - пояснила ініціатор проекту Жанна безрідних.

Депутатська комісія під головуванням Євгена Георгієва одноголосно підтримала проект про виділення 190 тис. Грн. на придбання обладнання з підігрівом для роздачі їжі у шкільних їдальнях.

Уже в лютому діти чотирьох шкіл Бердянська зможу гідно оцінити нову форму харчування в шкільних їдальнях. Якщо система успішно зарекомендує себе і сподобається дітям, батькам і педагогам, керівництво міста буде шукати шляхи як впровадити нове меню і систему харчування в інших школах.

Читайте також:McDonald's, який знаходиться в ТЦ City Mall закрили на реконструкцію

6 грудня 2019, 17:00

До теми

^ ^