новини

Російська співачка дала сольний концерт у Запоріжжі

Матвієнко - все? Натхненний Мірзоян "освідчився" Вайкуле у Запоріжжі, кадри зашкалюють романтикою

Відома латвійська співачка Лайма Вайкуле виступила у Запоріжжі на сцені Палацу спорту "Юність" - у місті улюблениця тисяч українців не була понад 20 років, передає Є Запоріжжя! з посиланням на zaporizhzhya.znaj.ua.

Під час концерту активно спілкувалася з публікою, також Вайкуле згадала про свій попередній приїзд до Запоріжжя.

От я на вас дивлюся і згадую, коли я останній раз була в вашому місті. Пройшло 20 років, але ви ніяк не змінилися", - запевнила Вайкуле.

Першою піснею в двогодинній програмі співачки стала однин з найпопулярніших хітів в її репертуарі - "Ще не вечір".

Протягом концерту Вайкуле тричі змінювала вбрання. 

Бачите що на мені за сукня? Вона дуже дорога. Це Том Форд. Одягла спеціально для наступної пісні", - сказала Лайма, підірвавши зал знаменитою "Посвятою актрисі".

Окрім того Вайкуле заспівала дуетом з відомим українським співаком та  уродженцем Запоріжжя Арсеном Мірзояном. Вона розповіла, що з Мірзояном познайомилася на фестивалі в Одесі. Вайкуле його дуже полюбила і запросила заспівати разом на концерті в Києві, а Мірзоян погодився також виступити дуетом у рідному Запоріжжі.

Разом з Лаймою вони виконали на сцені ДС "Юність" пісню "Якщо ти зі мною", а потім Мірзоян заспівав сольно "Ніч". Одна з глядачок подарувала йому букет і, йдучи зі сцени, Мірзоян трохи зам'явся.

Хотів мені квіточки подарувати, а потім передумав", - підколола його Вайкуле.

Після цього жарту Мірзоян став на коліно і простягнув співачці букет. Вона відповіла, що пожартувала і кожен артист повинен забирати свої заслужені квіти. Самій Вайкуле після кожної пісні дарували по кілька букетів і під кінець концерту на сцені виросла ціла "кучугура" з квітів.

Читайте також:Різдвяний фрі-джаз у Запоріжжі
   

6 грудня 2019, 18:00

До теми

^ ^