новини

У Запорізькій області планують побудувати найбільшу в ЄС вітрову електростанцію

Вітроелектростанції на Запоріжжі ще не має, а кримінальні правопорушення вже назбирались

Враховуючи обсяги інвестицій (1,1 млрд євро) нікого не здивував той факт, що Віталій Туринок взяв зазначений проект під особистий контроль, передає Є Запоріжжя! з посиланням на zp-fakty.net.   

Протягом осені відбулося декілька зустрічей очільника області з норвезьким інвестором – віцепрезидентами компанії NBT Торстейном Йенссеном, Бьоргом Творгом та регіональним менеджером компанії NBT Владиславом Казаком.

Під час зустрічей інвестор почув чітку команду Віталія Туринка своїм підлеглим у всьому сприяти реалізації проекту, та надавати максимальну допомогу за своїми напрямками.

Керівництву району та територій Віталій Туринок поставив завдання щодо проведення роз’яснювально-інформаційної роботи серед жителів, які наразі налаштовані проти будівництва вітрогенераторів. Крім того, посадовець зазначив, місцеві мешканці мають право знати, що коїться на їхній території.

Віталій Туринок також підкреслив, що нині ведеться активна боротьба з корупцією серед чиновників, тому у разі виникнення «незрозумілих» ситуацій інвестори можуть одразу звертатись до нього напряму.

Але, за інформацією редакції, «незрозумілі» ситуації виникли саме з боку представників інвестора, які під час проходження процедури оцінки впливу на довкілля неодноразово порушили вимоги чинного законодавства.

Читайте також:В облдержадміністрації відбулися біблійні читання в рамках Національних молитовних сніданків

7 грудня 2019, 13:20

До теми

^ ^