новини

Запорізьким воїнам — належне лікування

У запорізькому військовому госпіталі триває оновлення

Цьогоріч у військовому госпіталі відновлять терапевтичне відділення. Таке завдання поставив міський голова Володимир Буряк під час робочого візиту до закладу.

Запорізький військовий госпіталь свої двері відчинив у 2014-му. Він розрахований на 100 ліжок. Серед пацієнтів – військові, учасники АТО та ветерани війни. За їхнім здоров’ям тут пильнують 150 медиків. Кажуть, заклад постійно завантажений на 80-90%.

Протягом останніх років у рамках Програми шефської допомоги Запоріжжя регулярно виділяє закладу кошти на ремонти. За цей час вдалося оновити фасад будівлі, перший поверх лікувального корпусу та лабораторію. Замінили батареї, тож тепер у госпіталі тепло і лікарям, і пацієнтам. Також було замінено освітлення, устаткування, підлогу, меблі. Сподіваються у закладі на співпрацю з міською владою і надалі, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Крім того, минулого року відремонтували 4 палати терапевтичного відділення.

Переваги лікування у таких умовах вже оцінили і самі військові. Кажуть, все безкоштовно, а якість лікування – на рівні.

Начальник Запорізького військового госпіталю Геннадій Охматенко констатує, наразі лад наведено. Всі роботи виконано на сучасному рівні, встановлено системи кондиціювання, пластикові вікна. Все відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Лікарі розповідають: тепер у планах привести до ладу і безпосередньо терапевтичне відділення. Там треба відремонтувати коридор, роботи в якому не виконувалися з довоєнних часів.

Щорічно тут лікуються до 3500 пацієнтів. На базі закладу працює чотири відділення. Міський голова Володимир Буряк зазначив: необхідно створити належні умови. Все ,аби пацієнти та медики перебували у комфорті. Володимир Буряк каже, наразі існує велика потреба в ремонті цього відділення. Тому проектно-кошторисна документація на сьогодні виконана. Приблизну суму ми розуміємо. Це приблизно до 500 тисяч гривень. Для того, щоб відремонтувати палати, які залишились у терапевтичному відділенні.

Питання виділення коштів для організації торгів щодо ремонту військового госпіталю винесуть на сесію міськради вже у березні. Міський голова пояснює, вже у березні виділять невелику суму, щоб могли пройти тендерні процедури. А вже після півріччя першого, коли згідно до закону можна буде виділяти кошти по цій програмі, буде виділено всі необхідні кошти, і місто допоможе відремонтувати в повному обсязі це відділення.

Читайте також:З турботою про здоров’я

6 січня 2020, 15:20

До теми

^ ^