новини

Двадцять років поспіль у Запоріжжі вітають батьків в яких народилися малюки у новому році

Батьки перших запорізьких малюків 2020 року отримали подарунки

Подарунки молодим мамам і татам та їхнім немовлятам привіз особисто міський голова Володимир Буряк, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.    

Крихітка вагою 2800 грамів з’явився на світ о другій хвилині двадцятого року – прямо під новорічні салюти. А звати його – Лев. Батьки хлопчика розповідають: первістка чекали 9 січня, однак він вирішив “привітати” подружжя з Новим роком раніше. Батьки новонародженого Анастасія та Сергій Гавриленки зізнаються, на народження дитини у новорічну ніч не чекали, готувалися до свята, напередодні ходили по магазинам, готували салати, але десь о 21.30 плани різко змінилися і довелося їхати до пологового будинку.

Зараз Лев Сергійович почуває себе добре. Привітати батьків і подарувати першому запоріжанину нинішнього року колиску завітав міський голова Володимир Буряк. Каже, головне, аби первісток різ здоровим та дарував радість і щастя батькам. Останні кажуть, тепер у родині буде два свята водночас – день народження сина та Новий рік.

Вітання приймає і новонароджена Аня. На світ вона з’явилася вже по обіді у дев’ятому пологовому будинку. Батьки немовляти Олена та Юрій Мудрі зізнаються: перед пологами навіть встигли зустріти Новий рік – бокалами із соком. А десь о 4 ранку стало зрозуміло, що слід чекати на народження Снігуроньки, яка і з’явилася на світ у середині дня.

Перший подарунок на день народження саме став у нагоді. Адже колиску молоді не встигли купити, і тепер Ані є де спати після виписки з пологового будинку. У родині вона вже друга донька.

Міський голова впевнений, діти, котрі народилися 1 січня, будуть в усьому першими в житті.

Цього року привітання перших малюків Запоріжжя стали ювілейними. Цій традиції виповнилося двадцять років. Директорка департаменту охорони здоров’я ЗМР Вікторія Ушакова каже, загалом 1 січня народилося 11 діточок. З них 7 хлопчиків і 4 дівчинки. Традиція вітати перших хлопчика та дівчинку, які народилися під Новий рік, була започаткована 20 років тому. Тому цього року в 20-тий раз привітали дітей, які народилися в Новий рік.

Медики кажуть: 11 новонароджених протягом першого січня – це середній показник. Тому рекордного бейбі-буму цьогоріч не зафіксували.

Читайте також:Відтепер стане легше отримати 10 базових послуг, пов’язаних після народження малюка

 

6 січня 2020, 17:00

До теми

^ ^