новини

В Запоріжжі можна потрапити у казку у центрі міста

У центрі Запоріжжя можна потрапити у казку

Так запоріжці кажуть про новорічний бульвар Шевченка, який цього року сяє тисячами яскравих вогників. На новорічні свята вже чимало жителів та гостей міста відвідали яскраве містечко. А дехто приїхав сюди лише вперше, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.   

Щовечора бульвар Шевченка перетворюється на казкове місце, де панує святковий настрій. А створювати його допомагають тисячі яскравих гірлянд та ось така новорічна ілюмінація. Подобається тут усім – і дітям, і дорослим. Щоб помилуватися запорізьким бульваром, люди приїжджають навіть з районів області. Жителька Новомиколаївського району Інна Звегінцева говорить, цього року приїхала вперше, разом із дитиною, і їй дуже подобається. Вдалося все – і музика, і атмосфера загалом.

Новорічного настрою додають не тільки ілюмінації, а ще й тематичний музичний супровід. Зігрітися, гуляючи бульваром, можна чаєм та кавою. Або згадати дитинство — поласувати льодяником чи солодкою ватою.

Безпосередньо на місці можна придбати й невеличкий різдвяний подарунок для найрідніших. Майстриня Оксана Бєлка пропонує керамічні та гіпсові вироби із символом нинішнього року. Каже, найбільшим попитом наразі користується новорічна символіка – мишки та чашки з мишками, для дітей купляють фігурки з отворами, які можна розкрасити на повісити на ялинку.

Таке новорічний куточок у Запоріжжі з’явився вперше. Це подарунок від міста для запоріжців. Таким яскравим бульвар Шевченка буде до 19 січня.

Читайте також:Автопробіг на честь 111-ої річниці з дня народження Степана Бандери відбувся в Бердянську

7 січня 2020, 13:20

До теми

^ ^