новини

Уважно дивіться в банку

Коричнева маса в банку: що продають запорожцям під виглядом червоної ікри

Ось така рідина невизначеного кольору була куплена жителями Запоріжжя в мережі великих супермаркетів, передає Є Запоріжжя! з посиланням на golos.zp.  

Так, замість якісної ікри в банках фірми "Спецпосол" була справжня жижа з розірваної ікри невідомого якості, яку в прямому сенсі можна було пити. На щастя, люди не ризикнули цього робити, побоюючись за власне здоров'я.

https://www.instagram.com/p/B7BDfnvJ0n4/?utm_source=ig_web_copy_link

Варто відзначити, що ціна баночки такої ікри варіюється від 120 гривень і вище. Чи варто платити за таке "якість" - вирішувати вам.

Як же відрізнити справжню і якісну ікру від підробки або ікри поганої якості?

Рожево-помаранчеві ікринки в діаметрі від 3 до 5 мм. Найбільші ікринки - у кети і чавичі (6-7 мм). Відрізнити їх можна за кольором - ікра кети оранжево-червона, а чавича - насичено-червона. Найдрібніші ікринки - у нерки і форелі (від 2 до 3 мм в діаметрі). Врахуйте, що в ікринки будь-якого виду риби є невелика темна точка - зародок, який ще називають "оком".

В желатинових підробки такого "вічка" зазвичай немає. Крім того, підроблені ікринки, виготовлені з желатину, відрізняються ідеальною формою і однорідним кольором. При надкусиваніі такі ікринки буде не лопатися, а сплющуватися і липнути до зубів, а запах у них буде різкий, «оселедцевий». Однак ці знання навряд чи допоможуть вам, якщо продукт вже куплений і гроші витрачені. Тому пильність варто проявляти на етапі покупки ікри, а не її споживання.

Читайте також:«Липові» документи помітили запорізькі патрульні

8 січня 2020, 11:00

До теми

^ ^