новини

Ремонтувати прискореними темпами тепер мають можливість працівники КП “Водоканал”

КП “Водоканал” отримало 19 спецмашин для швидшого ремонту водомереж

Парк підприємства поповнився новою автомобільною та спецтехнікою. 19 одиниць техніки придбали в лізинг. Понад 33 мільйони гривень виділили із міського бюджету. Міський голова Володимир Буряк особисто оглянув нову техніку, передає Є Запоріжжя! з посиланням ztv.zp.

Залізні велетні вишикувалсь і готові до ліквідації аварій на водомережах. Вони змінять застарілу та зношену техніку, якій вже понад півстоліття. Парк “Водоканалу” поповнився самоскидами, екскаваторами, фронтальним навантажувачем і бульдозером. Ключі водіям вручив міський голова Володимир Буряк.

Цьогорік комунальники планують замінити від 20 до 30 кілометрів водомереж. Раніше ця протяжність не перевищувала 3-х. Вся техніка сучасна. Зокрема, навіть має систему кондиціонування. А ще парк “Водоканалу”, який не оновлювався майже 20 років, поповнився 12-ма новенькими автівками. Ці легковики перевозитимуть малогабаритні вантажі та комунальників-ремонтників. Вся автомобільна та спецтехніка придбана в лізинг.

Аби й надалі вчасно виконувати поставлені завдання, “Водоканалу” ще необхідні аварійки, розкидач піску та дизель-генератор. Таку техніку вже запланували придбати за кошти підприємства.

Читайте також:В місті Енергодарі Запорізької області діяло підпільне казино

9 січня 2020, 13:00

До теми

^ ^