новини

Юні гандболісти зіграли проти батьків

Святкове протистояння: мелітопольські гандболісти зіграли проти батьків

У ДЮСШ № 3 мелітопольські гандболісти 2008 р.н. (Тренер Руслан Ібрагімов) зіграли проти своїх батьків. Це був так званий дружній матч, передає Є Запоріжжя! з посиланням на mv.org.  

З такою ідеєю звернувся до тренерів відділення гандболу спортивної школи один з батьків. Тренери з задоволенням підтримали ідею і організували гру. 

Вихованці Р. Ібрагімова вже третій рік професійно займаються гандболом, а тому вже грають на високому рівні. Команда батьків була підкріплена двома тренерами - Леонідом Герасимовим і Олександром Стеценко. Цікаво, що в команді батьків грали не тільки тата, але і одна мама. 

За результатами проведеної гри судді оголосили дружню нічию. А батьки вручили дітям солодкі подарунки. Всі учасники святкової гри залишилися задоволені і попросили тренерів проводити такі матчі на кожне свято. 

Зараз же наші гандболісти почали підготовку до турніру Боброва, який буде проходити з 25 по 31 січня в Мелітополі. На нього з'їдуться команди з понад 30 країн. У турнірі візьмуть участь гандболісти 2004, 2007 і 2008 рр. народження.

Читайте також:Перехожі з цікавістю спостерігали за хлопцем, який вирішив взимку віддатися водним процедурам

 

9 січня 2020, 18:10

До теми

^ ^