новини

На здоров’я маленьким пацієнтам

Дитяча амбулаторія №10 вже місяць на варті здоров’я пацієнтів

Майже місяць у Південному мікрорайоні після тривалого капремонту працює дитяча амбулаторія №10. За цей час медзаклад відвідали майже 2,5 тисячі маленьких пацієнтів. Окрім сучасного ремонту, у медиків тепер є й нове оснащення, передає Є Запоріжжя! з посиланням на  ztv.zp.

Після ремонту Інна зі своєю 8-річною донькою вперше на прийомі у лікаря. Каже, амбулаторію не впізнати. У кабінеті тепло, просторо та світло. У таких умовах тепер медики оглядають та лікують маленьких пацієнтів.

Цей медзаклад працює понад 30 років. Раніше тут робили лише косметичні ремонти. 2 роки тому за дорученням міського голови Володимира Буряка почалось повне оновлення амбулаторії. Зокрема, утеплили стіни та капітально відремонтували покрівлю. Встановили сучасне освітлення та відеокамери. А щоб дітям було цікавіше в очікуванні своєї черги, є можливість переглянути мультики по телевізору. Кабінети стали зручними для роботи — у кожному є комп’ютер та кондиціонер.

Цю амбулаторію відвідують понад 7 тисяч маленьких пацієнтів. Для їхньої зручності працює гардероб. А на вході до медзакладу є пандус і навіс для дитячих візочків. А ще амбулаторія має автомобіль для виїзду на виклики до маленьких пацієнтів – жителів приватного сектора.

Читайте також:Для Запорізького центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 вдалось закупити 53 комп’ютери

10 січня 2020, 14:00

До теми

^ ^