новини

Юні вихованці Палацу культури “Орбіта” передають емоції за допомогою рухів

Юних містян запрошують у світ мистецтва

Там діти провели всі свої зимові канікули. Репетирували нові танцювальні номери, щоб вкотре здивувати глядачів своїми виступами, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

У танц-класі займаються вихованці зразкової студії ірландського та американського степ-танцю “TapArtDance”. Зараз дівчата та хлопці відпрацьовують вправи. 11-річна Поліна відвідує студію вже 3 роки. Дівчинка брала участь у чемпіонатах України та світу. Виборювала призові місця. Поліна зізнається: найлегше їй дається американський степ. А глядачам своїми виступами дарує позитивні емоції та задоволення від танців, які опановує.

У студії “TapArtDance” займаються діти віком від 6 до 18 років. Вихованці вже розпочали підготовку до власного концерту, запланованого на весну. Вивчають нові хореографічні вправи.

Загалом у Палаці культури “Орбіта” близько 800 вихованців. Діють 18 творчих колективів і студій. Також працюють клуби за інтересами. За участі дітей відбулося чимало новорічних і різдвяних заходів. Найбільший акцент, зокрема, під час святкової вистави був зроблений на хореографію. Всіма своїми заходами орбітівці дарують глядачам радість та спонукають поринути в казку. У закладі обіцяють – далі буде ще цікавіше.

А ще Палац культури “Орбіта” вже готується до святкування свого 50-річного ювілею, який відзначать восени. З нагоди дня народження на концерті виступатимуть і юні степісти. А на сам заклад чекає масштабна реконструкція. Зокрема, оновиться фойє, велика зала, облаштують гардероб. Зміниться і зовнішній вигляд Палацу.

Читайте також:Майстер-клас із малювання кавою влаштували запорізькі художники

11 січня 2020, 10:20

До теми

^ ^