новини

Мандарини, лайм, ананаси, маракуйя і навіть рожеві оксамитові банани – і досі купуєте екзотичні фрукти у супермаркеті?

Запоріжанка вирощує рожеві оксамитові банани та маракуйю у власному саду

А от жителька Запоріжжя Тетяна Кузьмук вирощує їх у горщиках просто у власному саду. Каже, складного у цьому нічого немає. Головне правильно доглядати за рослинами та любити їх, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Місце, де можна відпочивати душею. Так про свій зимовий сад каже запоріжанка Тетяна Кузьмук. У неї тут чого тільки не побачиш: лимони, мандарини, грейпфрути та ще багато екзотичних рослин. Тетяна згадує: все почалося близько 10 років тому із придбання каламондина. Це рослина, яка схожа на маленький мандарин. А потім з’явилися апельсини, лимони, мандарини та бергамот — усе у горщиках. Коли цитрусовим вдома вже стало затісно, чоловік збудував для Тетяни зимовий сад. Скільки тут зараз рослин – жінка навіть не знає.

Своїми досягненнями у вирощуванні екзотичних фруктів жінка ділиться в Інтернеті. Веде власний блог на ютубі та дає поради на форумі. А допомагає їй у цьому донька. Тетяна каже: виростити цитрусові можна навіть на балконі у горщику. Або помело чи навіть рожевий оксамитовий банан. Головне забезпечити рослинами добрий полив та догляд. Тетяна каже, фрукти, вирощені в домашніх умовах, більш соковиті та солодкі.

Читайте також:Запорізький дуб, безперечно, є справжнім символом нашого краю

11 січня 2020, 12:10

До теми

^ ^