новини

Боротьба за батьківство

Завершився суд між мексиканцем та запоріжанкою за право опіки над донькою

Завершився суд між мексиканцем та жителькою Запоріжжя, які відстоювали право опіки над їхньою спільною донькою. Дівчинка народилася у Мексиці і у 5-місячному віці виїхала з мамою до України. Тож у Запоріжжі вона проживає вже понад рік. А батько хоче, щоб донька повернулась до Мексики і була разом із ним, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Яна познайомилася з Карлосом 3 роки тому. Після цього разом із дитиною від першого шлюбу зібрала речі та переїхала до Мехіко. У подружжя народилася донька — Андреа Мішель. Згодом Яна дізналася, що її мати занедужала, тому з чоловіком вилетіла до Запоріжжя. Після прибуття Карлос поїхав у справах і перестав виходити на зв’язок. Пара розлучилась, Яна із дітьми залишилась у Запоріжжі. А Карлос звернувся до Міністерства юстиції з вимогою повернути доньку. Чоловік стверджує: Яна не дає йому бачитись із дитиною. Натомість обіцяє: якщо маленька Андреа Мішель повернеться до Мексики, не заборонятиме матері навідувати доньку. Враховуючи акти, які надали представники обох сторін, суд ухвалив наступне рішення:

У задоволенні позову головного управління юстиції у Запорізькій області в інтересах Сото Тревіна Карлоса Едуарда до Чистякової Яни, третя особа органи опіки та піклування районної адміністрації по Хортицькому району Запорізької міської ради про забезпечення повернення дитини до Мексиканських сполучених штатів — відмовити”.

Хоч дитина і залишиться з мамою, але Яна запевняє, що не перешкоджатиме, аби колишній чоловік бачився та спілкувався з донькою.

Читайте також:Суд виніс рішення відносно вчителя однієї з місцевих шкіл

11 січня 2020, 13:20

До теми

^ ^