новини

Справжніх морозів та снігу у січні можна не чекати

До кінця січня запоріжці точно не побачать снігу

Саме це запоріжцям прогнозують синоптики. Зазначають: тепла зима — результат переміщення повітряних мас Середземного моря та Півдня Атлантики, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Традиційних хрещенських морозів цього року не очікується. За прогнозами синоптиків, аж до 20 січня температура у Запоріжжі коливатиметься від +5 до -2 градусів. Дещо прохолодніше буде на Старий новий рік. В ніч з 13-го на 14-те січня очікується від 0 до -5-и градусів.

Така аномально тепла зима деяким рослинам не на користь, стверджують дендрологи. У ботанічному саду взимку розквітли жасмин, духмяна калина та лісові фіалки. Зазвичай їхнє цвітіння припадає на березень. Працівники кажуть, тамтешні рослини вміють пристосовуватись до перепадів погоди, але не всі.

Сніг на полях та мінусова температура взимку — нормальні умови для гарного врожаю озимих. В облдепартаменті агропромислового розвитку зазначають: стан зернових, посіяних на території Запорізького регіону, тримають на контролі. Метеорологи зазначають: температурні стрибки – це наслідки кліматичних змін, які відбуваються по всьому світу. Тож весна посеред зими та сніг у квітні трапляються дедалі частіше.

Читайте також:Боротьба за батьківство

11 січня 2020, 15:20

До теми

^ ^