новини

Місто допомагає збирати інформацію про недобудови

У Бердянську шукають недобудови і ошуканих інвесторів

Незважаючи на те, що в Бердянську випадків на кшталт відомого «Еліта-центру» не було, проте місто допомагає збирати інформацію про недобудови для попередження подібного і 10 січня 2020 року в виконавчому комітеті відбулося засідання комісії з вирішення проблем постраждалих інвесторів в житлову нерухомість. На засіданні, зазначає pro.berdyansk, обговорювалися питання організації роботи по виявленню об'єктів житлового будівництва, які будуються за рахунок інвесторів в нашому місті, передає Є Запоріжжя! з посиланням на mig.com.  

Йдеться про випадки, коли люди вклали гроші в недобудови, або ще на початковому рівні проектування житла, а будівництво було припинено через низку обставин і обставин.

Результатом сьогоднішнього засідання стало рішення про проведення виїзного засідання з виявлення недобудованих об'єктів багатоквартирного житлового будівництва.

Також члени комісії звертаються до жителів міста: якщо ви інвестували в багатоквартирної житлову нерухомість в Бердянську і ваші права порушені, повідомляйте про такі факти до виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Читайте також:У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

 

11 січня 2020, 17:00

До теми

^ ^