новини

За смачненьким – на крафтовий ярмарок!

Містян запрошують на крафтовий ярмарок

Працює він просто неба на площі Маяковського. Тут представлені товари на будь-який смак. Тож можна не лише смачно попоїсти, а й весело та змістовно провести дозвілля, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

На крафтовому ярмарку запоріжанка Тетяна вперше. Каже, вдень на площі небагато товарів, а от ввечері та на вихідних є на що подивитись. Просто неба дівчина продає святкові пряники та імбирно-лимонні сиропи для чаю власного виробництва. Виготовленням такої продукції у домашніх умовах займається вже 3 роки. Зізнається: це хобі користується неабияким попитом серед покупців.

Традиційно на площі Маяковського власні вироби представляють і майстри народного мистецтва. Юрій продає ляльjк Тільд ручної роботи, які виготовляють його дружина і теща. У творчому доробку родини вже понад дві тисячі іграшок. І навіть сам Юрій допомагає створювати деякі елементи Тільд. До речі, ці ляльки знані не лише в України, а ще й за кордоном.

А Віталій представляє вироби з дерева. Деяку сувенірну продукцію створює прямо на очах у містян. Ознайомитись з виставкою виробів запорізьких майстрів народного мистецтва можна у будь-який день. А от встигнути скуштувати крафтову продукцію — лише до 19-го січня. Саме стільки працюватиме спеціалізований ярмарок на площі Маяковського.

Читайте також:У Запоріжжі півсотні колективів зареєструвалися на «Ярмарок спорту»

14 січня 2020, 11:00

До теми

^ ^