новини

Під час рейду державними інспекторами врятовано від браконьєрів 20 екземплярів осетрових видів риб

На Запоріжжі упередили знищення осетрів із Червоної книги

Ці риби занесені до Червоної книги України. Тим самим попереджено нанесення збитків рибному господарству України на суму 960 тис. грн, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

За інформацією Запорізького рибоохоронного патруля, в Азовському морі, поблизу с. Миронівка та с. Степанівка Перша Приазовського району, держінспектори виявили безгосподарське майно. Зокрема: два пропіленових мішки свіжо виловленої риби: осетер російський – 17 екз. та севрюга – 9 екз. Більшість риби випущено у водне середовище.

Працівники рибного господарства звертаються до всіх громадян з проханням бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Особливо закликають не ловити рибу, яка є зникаючим видом та занесена до Червоної книги України. Якщо вам потрапила така рибина – обережно випустіть її назад у водойму.

Нагадаємо, у Держрибагентстві функціонує цілодобова безкоштовна гаряча лінія за номером телефону: 0 (800) 50-52-50. Якщо помітили порушення правил рибальства або порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти за вказаним номером телефону.

Читайте також:Інспектори рибоохоронного патруля спільно з працівниками водної поліції затримали браконьєра

14 січня 2020, 13:00

До теми

^ ^