новини

Кількість приготованого та вжитого під час зимових свят нагадує зайвими кілограмами на вагах

Запоріжанкам розкрили формулу стрункої фігури

Аби привести себе у форму після свят, чимало жінок сідають на дієту та виснажуються тренуваннями. А формула тримання себе у формі виявляється досить простою. Яка саме вона – дізнавалась Анна Крамаренко, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

На зимові свята спокуса смачно попоїсти чатує на кожному кроці. Святкові застілля не лише псують фігуру. Шкода наноситься і здоров’ю. Тому організм потребує розвантаження. Та не варто виснажувати себе слковими дієтами, голодуванням або сироїденням. Фахівці радять пити більше води. Зазначають: 30-40 мілілітрів на кілограм ваги – достатньо. Але це не стосується кави та чаю. Вживання цих напоїв слід обмежити.

Також дієтологи радять на деякий період відмовитись від червоного м’яса та не їсти його одночасно з кашами, макаронами та картоплею. А от рибу, яйця та сир вживати можна. Не обійтись без овочів і фруктів. А ще корисна квашена капуста. Однак від маринадів слід відмовитись. Алкогольні та газовані напої, солодощі та борошняні вироби – табу.

Не забувайте і про фізичні навантаження. За відвідування басейну та пробіжку на свіжому повітрі організм лише подякує. Знавці радять бувати на заняттях з пілатесу, фітнесу або у тренажерній залі.

Наприклад, Юлія офісна працівниця. Аби тримати себе у формі, ранкові заняття не пропускає вже понад півроку. Зізнається: вправи робить, аби мати гарні спину та ноги. Каже, години на тренажерах для неї достатньо. Однак і виснажувати себе тренування після свят не треба. Перші заняття мають бути не інтенсивними. Та поступово активність слід збільшувати. За словами фахівців, відвідувати тренажерну залу тричі на тиждень — цілком достатньо. Додають: не варто забувати і про піші прогулянки.

За свята ми набираємо від 2 до 3 кілограмів зайвої ваги. Але якщо дослухатись до порад фахівців, дотримуватись режиму харчування та виконувати фізичні навантаження, за місяць можна повернути себе у форму.

Читайте також:За смачненьким – на крафтовий ярмарок!

14 січня 2020, 15:00

До теми

^ ^