новини

Працівники бібліотеки обурені перспективою ліквідації закладу

У Запоріжжі збирають підписи проти ліквідування однієї з бібліотек міста

На сайті Запорізької обласної ради зявився проєкт рішення в якому вказано, що «Запорізьку обласну бібліотеку для юнацтва» хочуть приєднати до «Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки», передає Є Запоріжжя! з посиланням на forpost.

На сайті Запорізької облради опублікували електронну петицію, в якій виступають проти припинення діяльності комунального закладу «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва». Авторка Інна Головченко спираючись на Закони України вказує, що виключення закладів культури з базової мережі і доцільність реорганізації та ліквідації бібліотек можливе лише за погодження із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтва.

Не байдужих громадян просять не оминати тему й витратити декілька хвилин, щоб проголосувати за збереження бібліотеки.

В пояснювальній записці щодо ліквідації закладу вказується, що обласна бібліотека для юнацтва є організаційно-методичним та координаційним центром, яка здійснює обслуговування юнацтва області. Водночас аналогічні функції виконує обласна універсальна наукова бібліотека.

Читайте також:Опублікували проект рішення, згідно з яким автобус-бібліотеку передадуть на баланс КП «Запоріжелектротранс»

  

15 січня 2020, 13:00

До теми

^ ^