новини

Шанс на інше життя

Містян просять допомогти парі, яка живе на вулиці

Запоріжців просять допомогти парі, яка понад 3 місяці живе на вулиці. Без оселі вони опинилися через життєві складнощі. Зараз намагаються влаштуватися на роботу та почати все спочатку, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

У парку біля вокзалу “Запоріжжя-друге” вишикувалась черга за гарячим обідом. Тут – безхатьки та малозабезпечені люди. За порцією гарячого прийшли і Костянтин з Вірою. Вони разом вже 5 років. Із них понад 3 місяці живуть на вулиці. Розповідають: на заробітках у Києві у них вкрали документи. Коли повернулись додому, з’ясувалось, жити ніде. Костянтин посварився із рідними і пішов, а Віра взагалі сирота.

Костянтин має вищу освіту, каже, що колись працював рятувальником. У Віри від першого шлюбу є двоє дітей, які перебувають у притулку. Жінку позбавили батьківських прав. Про це розповідають волонтери, які зараз і допомагають парі. Найбільше опікується долею двох безхатченків запоріжанка Вікторія. Розповідає: перед тим, як погодитись працювати із ними, висунула певні умови: не вживати алкоголь та не порушувати закон. Костянтина та Віру вже погодилися взяти на роботу, надати житло та забезпечити харчуванням.

Вікторія сподівається, стабільна робота та власний куточок, де можна відпочити і зігрітися, допоможуть Вірі та Костянтину повернутися до нормального життя. Усі охочі допомогти парі почати спочатку можуть звертатися за телефоном 0978234212 — Вікторія.

Читайте також:На здоров’я маленьким пацієнтам

 

15 січня 2020, 14:00

До теми

^ ^