новини

Днями любителя віскі судили

У Запоріжжі чоловік намагався винести з супермаркету пляшку елітного алкоголю

У провадженні Жовтневого районного суду знаходилося кримінальне провадження з обвинувальним актом щодо раніше не судимий уродженця Запоріжжя за ст. 15 ч. 2, ст.185 ч. 1 КК України. Про це стало відомо з Єдиного реєстру досудових розслідувань, передає Є Запоріжжя! з посиланням на actual.today.

28 серпня 2019 року, приблизно о 13:00, чоловік, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, діючи з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, перебуваючи в торговому залі супермаркету «Варус-45», розташованому по пр. Соборному, 83 / 85, переконавшись, що за його злочинними діями ніхто не спостерігає, шляхом вільного доступу до торгових полицях супермаркету намагався таємно викрасти пляшку віскі «Джек Деніелс» ємністю 0,350 літра вартістю 254 грн. 56 коп. без урахування ПДВ, але не довів злочин до кінця з причин, не залежних від його волі, оскільки був зупинений охоронцем супермаркету з викраденим товаром після проходження касової зони і надалі переданий працівникам поліції.

Жовтневий суд виніс вирок. В судовому засіданні обвинувачений свою провину в скоєнні злочину визнав в повному обсязі. Так, суд постановив визнати чоловіка винним у скоєнні злочину, передбаченого ст.15 ч. 2, ст. 185 ч. 1 КК України і призначив йому покарання у вигляді 1 року позбавлення волі. На підставі ст.75 КК України суд звільнить винного від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку (1 рік) не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки (на підставі ст. 76 КК України):

- періодично з'являтися для реєстрації в уповноважений орган з питань пробації;

- повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання;

- не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Запобіжний захід до вступу вироку в законну силу відносно чоловіка у вигляді особистого зобов'язання суд залишив без змін.

Читайте також:У Запоріжжі невідомі побили і пограбували хлопця

27 січня 2020, 15:00

До теми

^ ^