новини

Екологічна інспекція у Запорізькій області продовжує інформувати про свою успішну діяльність

За викиди шкідливих речовин без дозволу - меблева фірма сплатила понад 300 тис. грн

Як повідомляє офіційний веб-портал Інспекції, ТОВ «Cтімекс», основним видом діяльності якого є виготовлення меблів, сплатило 364,4 тис. грн відшкодування збитків за порушення природоохоронного законодавства, передає Є Запоріжжя! з посиланням на zp-fakty.  

У серпні 2018 року ДЕІ у Запорізькій області проводила планову перевірку ТОВ «Стімекс» на  дотримання вимог природоохоронного законодавства. Перевіркою було встановлено, що підприємство здійснює викиди забруднювальних речовин у повітря, не маючи на це відповідного дозволу. Таким чином, ТОВ «Стімекс» порушило ст.10-11 ЗУ «Про охорону атмосферного повітря». У результаті перевірки складено припис на усунення порушень.

Після отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря, на підставі інформації про фактичні години та після проведення аналітичної роботи, розраховано розмір відшкодування збитків заподіяних державі внаслідок порушення Закону України "Про охорону атмосферного повітря" на суму 364 тисячі 446 грн та пред'явлено претензію щодо сплати збитків у добровільному порядку.

Читайте також:Надходження екологічного податку в Запорізькому регіоні за 2019 рік склали 365 000 000 гривень

29 січня 2020, 11:00

До теми

^ ^