новини

Цієї весни у Запоріжжі відбудеться Міжнародний “Авіаконгрес 2020”

Асоціація “Аеропортів України” підтримала Запоріжжя у боротьбі за летовище

Про це домовилися міський голова Володимир Буряк та Президент Асоціації “Аеропортів України” Петро Липовенко. Обговорили під час зустрічі і ситуацію, яка зараз склалась на запорізькому летовищі, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Вже більше тижня не ведеться робота на новому терміналі Запорізького аеропорту. Така ситуація тут склалась, бо СБУ вилучила усі документи, які стосувалися будівництва терміналу. Хоч вони і не мають відношення до справи у зв’язку з якою проходили обшуки. Про це вкотре наголосив міський голова Володимир Буряк. Зараз місто через суд намагається повернути вилучені документи. Свою думку щодо ситуації на летовищі висловив і Президент Асоціації “Аеропортів України” Петро Липовенко.

Петро Липовенко, Президент Асоціації “Аеропорти України”

Это конечно сбой. Не знаю кем и для чего он организован. В каждых конкретных случаях надо разбираться. Но не блокировать весь процесс строительства и ввода в эксплуатацию. Потому что этот объект ждут не только жители региона. А ждут его и авиаперевозчики, которые уже поставили себя в план весенне-летней навигации, что они буду летать с этого аэропорта, что здесь будет вся инфраструктура, все комфортные условия”.

Також протягом останніх тижнів, ситуацію довкола запорізького летовища активно обговорювали як місцеві, так і столичні політологи. Обшуки силовиків та вилучення документів називають політичною грою та тиском на місцеву владу. І пов’язують із намаганням столиці передати летовище у концесію.

Президент Асоціації “Аеропортів України” також обговорив із міським головою Володимиром Буряком питання проведення у Запоріжжі міжнародного авіаконгресу. Він має відбутися навесні. На нього приїдуть авіаперевізники, підприємці, директори летовищ з різних країн та керівництво ради аеропортів Європи. Запросити на форум планують і представників Мінінфраструктури та інших профільних міністерств.

Читайте також:Світ сколихнула новина про поширення коронавірусу в Китаї

29 січня 2020, 13:00

До теми

^ ^