новини

Чи реально відмовитись від гарячої води, якщо ви нею не користуєтесь?

Містянам розповіли, як відмовитися від гарячого водопостачання

Відповідь на це питання вже півроку шукає мешканка будинку по вулиці Гагаріна, 2А. Пані Людмила має бойлер, але відключитись від гарячого водопостачання не може, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Бойлер у квартирі пані Людмили стоїть вже 5 років. Стільки ж часу жінка і не користується центральними гарячим водопостачанням. Коли жінка вирішила відмовитись від послуги, їй сказали, що в індивідуальному порядку це не можливо. У концерні “МТМ” пояснюють, за новими правилами, які затвердив Мінрегіонбуд, мешканці будинку можуть відключитись від гарячої води. Але для цього потрібні певні умови.

Анна Юдіна, директорка зі збуту концерну “МТМ” каже, що відключення можливе якщо не менше половини квартир і нежитлових приміщень будинку відключені від послуг і налаштування системи індивідуального теплопостачання. Тоді власник квартири може звернутися до органу місцевого самоврядування з письмовою заявою із зазначенням причини відключення. Документ передадуть на розгляд комісії. Якщо там дадуть згоду, тоді гарячу воду відключать.

Читайте також:Олег Комаренко допустив протиправні дії на території підприємства

29 січня 2020, 14:00

До теми

^ ^