новини

Запорізькою місцевою прокуратурою №3 виявлено порушення вимог земельного законодавства

Прокуратура повернула державі земельні ділянки вартістю майже 10 млн.грн.

Прокуратурою №3 м.Запоріжжя виявлено порушення вимог земельного законодавства при використанні юридичною особою двох земельних ділянок площею по 2 га кожна, із цільовим призначенням – для іншого лісогосподарського призначення, загальною вартістю 9,7 млн.грн, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Враховуючи виявлені порушення, місцевою прокуратурою скеровано до господарського суду Запорізької області 2 позовні заяви в інтересах держави в особі Запорізької обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Запорізьке лісомисливське господарство» до Товариства про визнання незаконною та скасування державної реєстрації та витребування із чужого незаконного володіння земельних ділянок загальною вартістю 9,7 млн.грн.

Рішеннями господарського суду зазначені позови Запорізької місцевої прокуратури №3 задоволено в повному обсязі.

З метою поновлення інтересів держави, прокурором скеровано судові накази про зобов’язання товариства повернути земельні ділянки до примусового виконання. За результатами виконавчих дій 24.01.2020 актами державного виконавця засвідчено передачу земельних ділянок територіальній громаді в особі Запорізької обласної державної адміністрації.

На теперішній час здійснено реєстрацію права власності на земельні ділянки за власником: Держава Україна в особі Запорізької обласної державної адміністрації.

Рішення господарського суду Запорізької області про витребування із чужого незаконного володіння земельних ділянок площею по 2 га кожна та загальною вартістю 9,7 млн.грн. виконані в повному обсязі.

Читайте також:Учасники АТО отримали 5309 дозволів на розроблення проєктів землеустрою

31 січня 2020, 17:00

До теми

^ ^