новини

На варті спокою

Військові резервісти пройшли чергові тактичні навчання

У Запорізькій області пройшли навчання для резервістів. На полігоні близько сотні бійців відпрацьовували військову справу в теорії і на практиці. А ще вчилися надавати домедичну допомогу собі самому, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.   

Гучно почався ранок на військовому полігоні у селі Юльївка. На локації резервісти відпрацьовують метання гранати. За словами інструктора, перед практикою головне – теорія. А ось контрдиверсійна група за задумом висаджуються на території умовного ворога. Бійці цієї групи не показують своїх облич. Працюють у повній екіпіровці. Спорядження кожного має вагу до 20-ти кілограмів.

На іншій локації бійці проходять заняття із надання домедичної допомоги. Просто неба резервісти тренуються накладати собі турнікет аби зупинити кровотечу.

Ще один момент таких навчань – правила поводження зі зброєю. Згадують усе: як правильно тримати автомат чи пістолет, як потрібно цілитись і стріляти, щоб влучити. Такі заняття із виїздом на полігон проходять раз на місяць, а теоретичні – двічі. Військові кажуть, у разі необхідності резервісти стануть на захист країни.

Читайте також:СБУ провело антитерористичні тренування в Запорізькій обласній лікарні

2 лютого 2020, 17:00

До теми

^ ^