новини

Головне — бажання творчості

Містяни представили виставку своїх захоплень

У цьому переконані запорізькі художниці, котрі вчились створювати картини в арт-студії “Гармонія”. Деякі з них кілька років тому взагалі не могли малювати, а вже зараз представили спільну професійну виставку, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

“Запорожець” з квітами замість мотора. Побачити наживо його можна на бульварі Шевченка, а у вигляді картини — у Туристичному центрі. У власній творчості художниця Оксана Бочар пробує себе у різних техніках. А Наталія Воробйова прийшла до студії 5 років тому. Тоді вона ще зовсім не вміла малювати. Та вже зараз може похвалитися дивовижними морськими краєвидами.

Представлені й індійські замальовки Вероніки Захарової. Вона навчається в студії лише кілька місяців. Та це вже друга її виставка.

Загалом на цій виставці презентовані роботи 15 художниць дорослого відділення. Дуже різні за стилем та технікою всі вони мають щось спільне, а саме основи творчості, котрі були закладені в студії “Гармонія”. Рівень робіт художниць достатньо професійний. Тож кожен глядач, завітавши до Турцентру, може знайти собі щось до вподоби. А ще надихнутися на творчість.

Читайте також:У Палаці культури «Орбіта» відбувся фестиваль-конкурс інструментальної музики «Музична веселка»

5 лютого 2020, 13:00

До теми

^ ^