новини

Підбито результати проведення технічної інвентаризації та стан готовності захисних споруд цивільного захисту

На Запоріжжі завершується інвентаризація захисних споруд

На засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, яке провів заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов, підбито результати проведення технічної інвентаризації та стан готовності до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту в Запорізькій області, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Під час засідання заступник директора Департаменту – начальник управління планування та з питань запобігання надзвичайних ситуацій і організаційної роботи Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької облдержадміністрації Андрій Булавінов повідомив, що для укриття населення в Запорізькій області існує фонд захисних споруд цивільного захисту. На теперішній час на обліку перебуває 658 захисних споруд цивільного захисту, у тому числі: 326 сховищ та 332 протирадіаційних укриття.

До кінця 2020 року райдержадміністраціям, місцевим органам самоврядування необхідно вжити організаційні та практичні заходи щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд, інвентаризацію яких не проведено у попередні роки.

На сьогодні в області проінвентаризовано 402 захисні споруди, що становить 61% від загальної кількості (209 сховищ та 193 укриття).

Найкращі показники щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд у м. Енергодар, Веселівському, Запорізькому, Приморському районах області.

У 2019 році найгірші показники щодо проведення технічної інвентаризації відзначені в Оріхівському, Кам’янсько-Дніпровському, Михайлівському районах області.

За рішенням комісії районним та міським інвентаризаційним комісіям необхідно посилити роз’яснювальну роботу з балансоутримувачами захисних споруд державної та приватної форми власності щодо необхідності проведення технічної інвентаризації захисних споруд для забезпечення ними укриття працівників згідно з чинним законодавством.

Читайте також:Гідроархеологи проводять обстеження трьох судів, які були виявлені під водою вздовж Хортиці

6 лютого 2020, 09:00

До теми

^ ^