новини

У середньому на вирішення проблемних питань відводять добу

Щодня “Вельтум-Запоріжжя” оперативно звільняє місто від сміття

Звернутися щодо ремонту контейнерів, вивезення побутового чи будівельного сміття можна не тільки на 15-80, а й безпосередньо на гарячу лінію “Вельтум-Запоріжжя”. Там кажуть: усі заявки оброблять оперативно, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Відділ логістики “Вельтуму”. Саме тут готують маршрути з вивезення сміття, перевіряють комплектацію та вихід машин на лінію. А ще тут вже протягом двох років працює гаряча лінія. З 8:00 до 20:00 можна зателефонувати за номером 067 619 22 02 або 050 456 67 64, чи через Viber залишити заявку. Повідомлення тут приймають і від служби 15-80. Заявка там буде до тих пір, доки проблемне питання не вирішать.

Найчастіше звертаються через ремонт контейнерів та вивезення великогабаритного сміття, наприклад, викинутих меблів. Пересування водіїв відслідковують за допомогою навігатора. Прибирання вони повинні зафіксувати та надати фотозвіт.

У відділі логістики запевняють: усі позапланові заявки виконують протягом доби. На гарячу лінію протягом дня може надійти до півсотні дзвінків. Хоча прогнозувати складно, але вже у січні кількість звернень тільки на 15-80 зменшилася на 7%, у порівнянні з груднем.

Читайте також:У Дніпровському районі розпочали вивозити сухі гілки, ялинки та сміття

 

7 лютого 2020, 11:00

До теми

^ ^