новини

Замінити труби чи вікна спільно з містом

Місто допомагає ОСББ та ЖБК проводити капремонти будинків

Третій рік поспіль у Запоріжжі діє Програма співфінансування капремонтів у багатоповерхівках ОСББ чи ЖБК – частину коштів на оновлення будинків виділяють з міського бюджету, а решту суми сплачують безпосередньо мешканці. За час дії Програми такою можливістю скористалися вже три сотні ОСББ, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

У під’їздах – пластикові вікна, на підвіконнях – плитка й усюди чистота. Мешканці будинку по проспекту Соборному, 212 розповідають: їхня багатоповерхівка змінилась, коли створили ОСББ. Об’єднання “Комфорт 212” тут діє вже протягом 3-х років. Аби забути про проблеми із холодною водою та світлом, мешканці вирішили взяти участь у міській Програмі співфінансування капремонтів. І не пошкодували. Завдяки цьому в одному із під’їздів замінили труби холодної води, а в іншому – електрощитову. На це витратили три мільйони гривень. 10% від суми вклали безпосередньо мешканці будинку. У міському департаменті ЖКГ зазначають: минулого року отримали близько 400 заявок на участь у Програмі.

Згідно із Програмою мешканці можуть обрати одну з трьох послуг – заміна труб, ремонт покрівлі або електромережі. Більш детальну інформацію щодо участі можна знайти на сайті міської ради або звернутись до Департаменту ЖКГ. Подати документи можна з 10-го по 28-е лютого.

Читайте також:Чи реально відмовитись від гарячої води, якщо ви нею не користуєтесь?

7 лютого 2020, 12:00

До теми

^ ^