новини

Радником з питань ветеранів АТО став Михайло Пиріг

У запорізького губернатора з'явився радник з питань ветеранів АТО

Про це Віталій Турінок повідомив на зустрічі з представниками обласної організації сімей загиблих учасників АТО і ООС «Сім'я козацької звитяги», передає Є Запоріжжя! з посиланням на actual.today.

Питань накопичилося багато. Радий, що всі сторони готові до діалогу. На раді ветеранів АТО більшістю голосів був обраний представник, який буде сполучною ланкою між атовцамі і владою. Так, був обраний Михайло Пиріг, який став моїм радником. Саме через цю людину ми тепер постараємося вирішувати складні питання, оцінювати всі можливості, ризики тощо. Ми будемо надавати підтримку і сприяння з тих питань, які безпосередньо знаходяться в нашій компетенції », - зазначив Віталій Турінок.

За словами Михайла Пирога, серед пріоритетних завдань ветеранського руху в країні - захист сімей та батьків загиблих бійців. Адже вони втратили більшу частину свого життя, яку вже не повернути.

Також в ході зустрічі учасники обговорили питання матеріального забезпечення сімей загиблих бійців, фінансової допомоги, в тому числі оплати комунальних послуг. Йшлося і про відкриття Меморіалу пам'яті запорізьким військовослужбовцям. За попередніми даними, Меморіал планується встановити і Майдані свободи.

Читайте також:Народні депутати від партії “Слуга народу” продовжують відкривати свою сутність

  

7 лютого 2020, 14:00

До теми

^ ^