новини

У зоопарку Дитячої залізниці з’явилось пухнасте поповнення

У запорізькому зоопарку з’явилося екзотичне поповнення

 Це потомство камерунських овець та диких кабанів, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Малюкам камерунської вівці трохи менше місяця. Поки що вони ні на крок не відходять від мами, а вона чимдуж захищає малечу від сторонніх. У зоопарку розповідають: поповнення з’явилось несподівано, тож, аби вберегти тварин від холоду, їх перевели із вольєру до критих приміщень. Хоча загалом порода цілком пристосована до нашого клімату.

Зоотехнік дитячої залізниці Олександр Фокін зазначає, попри те, що порода називається «камерунська», вона нормально існує у нашому кліматі. Ті фермери, які тримають таких овець на вільному випасі, проблем із ними не мають. Єдиний недолік – ці вівці відносно інших порід доволі маленькі.

Ці малюки не єдине поповнення на залізниці. Малеча з’явилася також і у родині диких кабанів. Зараз вони переважно ховаються у своєму гроті. Однак скільки їх там , поки що невідомо. Зоотехніки кажуть, молоду маму зараз краще не чіпати і не турбувати. За словами Олександра Фокіна, зазвичай кабани народжують у вересні та березні, але цього року що пішло не так, і поповнення з’явилося у лютому. Певне, далася взнаки тепла погода.

Фахівці розповідають: загалом більшість тварин у зоопарку до холодів пристосовані та легко адаптуються. Тих же, хто полюбляє комфортний клімат, взимку переводять до теплих приміщень. Олександр Фокін каже, для таких влітку утеплили будиночки дошками, які утепляють самі по собі, також між дошками є повітряна подушка. Та й естетичний вигляд будиночків покращився. Для тих тварин, котрі у природі облаштовують нори, у будиночки накладають більше сіна та соломи, також з осені заготували сухе листя.

На залізниці кажуть – новонароджені малюки почувають себе добре. І ,як годиться усім дітям, — гарно їдять та багато сплять.

Читайте також:У бердянському зоопарку «Сафарі» закінчили будівництво нового зимника для лемурів

9 лютого 2020, 10:20

До теми

^ ^