новини

Феромони проти молі

У Запоріжжі долатимуть міль феромонами

Такий метод боротьби зі шкідником пропонують запорізьким комунальникам. Цей спосіб давно користується популярністю у Європі. Він поєднує три етапи боротьби зі шкідником, починаючи від знищення ураженого листя до відлову комах на спеціальну клейку стрічку. Запорізькі екологи та комунальники ознайомилися із особливостями методу. Наголосили, влітку каштанова міль шкодить деревам. Зараз збирають усі пропозиції її знищення . Аби вже навесні захистити рослини, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Як пояснив директор з розвитку бізнесу компанії-виробника феромонних пасток Анар Душдуров, проект передбачає 3 етапи – осіннє прибирання листя, адже багато комах ховається саме там, створення захисних поясів на деревах – приклеєних стрічок з феромонами, які дозволяють відловити 80% генерації, та створення феромонних пасток у вигляді будиночку, які встановлюють на гілки дерева.

Заступник директора міського департаменту інфраструктури та благоустрою Віктор Хоцький пояснює, проблема наразі є гострою, оскільки уражені міллю каштани не тільки мають непривабливий естетичний вигляд, а є загрозою для інших дерев. Тому наразі обирають оптимальний метод боротьби з міллю.

Читайте також:Міль напала на врожай: у Запорізькій області ввели карантин, що буде з культурами

9 лютого 2020, 12:10

До теми

^ ^