новини

Працівники ювенальної превенції поліції Запорізької області провели інтерактивні заняття

Запорізьким підліткам роз’яснили правила безпечного користування Інтернетом

Працівники ювенальної превенції поліції Запорізької області відвідали навчальні заклади на території регіону та провели інтерактивні заняття, бесіди й відеолекції з метою привернення уваги дітей до загроз, які існують при користуванні Інтернет мережею, повідомляє Відділ комунікації поліції Запорізької області, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

11 лютого, в День безпечного Інтернету, працівники відділу ювенальні поліцейські ГУНП в Запорізькій області зустрілися із вихованцями обласного Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Поліцейські розповіли дітям про поняття кібербулінгу й грумінгу, види шахрайств та правила безпеки при спілкуванні в Інтернет-спільнотах і популярних соціальних мережах. А також розповіли про ризики, з якими вони можуть стикатися в інформаційному просторі та що робити у разі, якщо діти стали жертвами чи свідками правопорушень.

Крім того, подібні заходи пройшли на всій території області. Ювенальні поліцейські відвідали навчальні заклади та провели для дітей інтерактивні заняття, бесіди та відеолекції.

Читайте також:Заходи до Днів Гостинності у Запоріжжі набирають обертів

13 лютого 2020, 13:00

До теми

^ ^