новини

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У Запоріжжі вшанували воїнів-інтернаціоналістів

 Також виповнюється 31 один рік з моменту виведення радянських військ з Афганістану. З цієї нагоди міський голова Володимир Буряк зустрівся з воїнами-інтернаціоналістами. Мер поділився з присутніми планами щодо розвитку Запоріжжя. А ще пообіцяв посприяти у вирішенні проблемних питань ветеранів, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Зустріч почалась із вшанування воїнів-інтернаціоналістів. Міський голова Володимир Буряк подякував ветеранам за те, що вони свого часу зробили для країни. Міський голова побажав воїнам міцного здоров’я, успіхів, всього найкращого, і зазначив, що кожен з «афганців», «чехословаків» виконував свій обов’язок по совісті, якою наділили воїнів батьки.

Міський голова Володимир Буряк нагадав про діючі програми, спрямовані на розвиток Запоріжжя. Вони, зокрема, стосуються ремонту доріг і благоустрою улюблених місць відпочинку городян. Також місто докладає зусиль для розвитку аеропорту. Зокрема, відремонтовані злітна смуга та зведений новий термінал. А вартість квитків на деякі рейси нижча, ніж на залізниці. Володимир Буряк зазначив, якщо нічого не завадить, у березні буде відкрито термінал і запущено дешеві рейси з вартістю квитків від 15 до 50 євро до країн Європи, у Вільнюс, Вроцлав, Відень, Будапешт, нещодавно також погодили рейси до Праги.

Запоріжжя й надалі розвиватиметься згідно з діючими програмами. Зараз у місті збільшується кількість муніципального громадського транспорту. Діє пільговий проїзд. Ветерани подякували міському голові за увагу до їхніх проблем і за те, що соціальні програми продовжують реалізувати.

Голова міського об’єднання української спілки ветеранів Афганістану Валентин Зарва наголосив, Володимир Буряк – людина слова і діла, люди це бачать, і вдячні за те, що міський голова робить для запоріжців.

Активісти ветеранського руху отримали відзнаки. А ще ветерани вручили міському голові Володимиру Буряку Почесну грамоту. А наприкінці зустрічі воїни-інтернаціоналісти порушили питання приведення до ладу занедбаних могил загиблих бійців. Міський голова Володимир Буряк взяв цю проблему на контроль та доручив відповідній службі вирішити її.

Читайте також:“Ендорфіни” для запоріжців

 

15 лютого 2020, 09:00

До теми

^ ^