новини

Запорізькі медики зібралися в актовій залі місцевого вишу -- у них випускний

У Запоріжжі понад 20 керівників медзакладів отримали дипломи магістрів

Понад 20 головних лікарів медзакладів та співробітники профільного департаменту вивчали нову спеціальність -- управління персоналом. Цього вимагає медична реформа. Оскільки з 2022-го року керувати некомерційними підприємствами, якими стали лікарні та амбулаторії, будуть “директори”. Серед тих, хто вже завершив курс й Інна Бочарникова. Каже, поєднувати роботу та навчання було нелегко, але у цьому її підтримував весь колектив, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Із успішним здобуттям ще однієї вищої освіти усіх присутніх привітав і міський голова. Володимир Буряк побажав лікарям успіхів у роботі та вручив дипломи. Отримала свій сертифікат й Інна Степанівна.

Інна Бочарникова зізнається: переважну частину предметів опанувала на практиці задовго до цього. Бо керує лікарнею вже 5 років.

Міський голова Володимир Буряк зазначив, попри всі виклики медичної реформи Запоріжжя й надалі підтримуватиме міські лікарні та амбулаторії.

У лікарнях та амбулаторіях продовжуються ремонти і оновлюється обладнання. Зокрема, найближчим часом у п’ятій має з’явитися новий ангіограф. А безпосередньо головним лікарям міський голова побажав виважено приймати рішення та керувати з усією відповідальністю.

Читайте також:Гроші в Запоріжжі будуть спрямовані на покупку засобів індивідуального захисту

 

14 березня 2020, 12:10

До теми

^ ^