новини

Тривають пошуково-рятувальні роботи зниклих рибалок в акваторії Азовського моря

У Запорізькій області до сих пір шукають рибалок, які зникли в морі

Як повідомляє прес-служба ГСЧС в Запорізькій області, 14 березня близько 6:00 троє рибалок на дерев'яному плавзасобі вийшли в Азовське море поблизу санаторію «Бердянськ» і у встановлений час не повернулися на берег. 
На місці передбачуваного зникнення в акваторії Азовського моря оперативні заходи щодо пошуку рибалок здійснював особовий склад Бердянського прикордонного загону, співробітники Морського рятувального координаційного центру (МРКЦ) і КП «рятувально-водолазна служба». Всього для проведення пошукових робіт залучалося 4 одиниці спеціальної техніки: 3 катери і 1 рибальська човен, передає Є Запоріжжя! з посиланням на actual.today.          

Керівництво ДСНС України задіяло в пошуково-рятувальних роботах вертоліт, який знаходиться на постійному місці дислокації в Харкові.

Станом на 15 березня співробітники прикордонного загону, МРКЦ і КП «РВС» продовжують пошуки рибалок в акваторії Азовського моря.

Читайте також:Президенти України і Польщі обговорили двосторонні відносини і взаємно запевнили, що залишаються добрими партнерами

15 березня 2020, 17:20

До теми

^ ^