новини

10 місцевих моделей змагалися за можливість співпрацювати з міжнародним агенством

У Запоріжжі 10 дівчат змагалися за звання топ-моделі

Аби стати переможцем, дівчатам довелось докласти чимало зусиль. До речі, участь у дефіле взяли і співробітниці телеканалу “Z”, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

У вечірніх сукнях та з яскравим макіяжем запорізькі моделі відкривають показ. У рожевому вбранні крокує подіумом Катерина Пархоменко. Моделінгом займається вже 2 роки.

Для самих дівчат це дефіле не просто показ колекції одягу. Вони змагаються за звання “топ-модель”. У конкурсі взяли участь 10 дівчат.

Долучилися до показу й ведучі та редакторки телеканалу “Z”. Представили на подіумі колекцію спортивного одягу. Для самих зетівців цей захід став символічним. Адже новий сезон, який стартував на телеканалі, присвяений саме здоровому способу життя.

Самі ж телевізійні моделі зізнаються: перед показом нервували, бо це для них новий досвід.

Після спортивного дефіле прийшов час оголосити переможницю конкурсу краси. Нею стала Софія Жирова. Сама дівчина каже: це для неї новий досвід, бо до цього брала участь лише у дитячих конкурсах краси.

Дівчата ж зазначають:такі конкурси – це можливість отримати чималий досвід і ще на крок стати ближче до дефіле на міжнародних подіумах.

Читайте також:Відбувся конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді

17 березня 2020, 12:00

До теми

^ ^