новини

Аби скоротити кількість відвідувачів у лікарнях, медики надаватимуть консультації дистанційно

Запорізькі медики консультуватимуть в режимі онлайн

А ще роз’яснюватимуть, як поводитись під час карантину, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Під кабінетом сімейного лікаря в міській амбулаторії майже нікого немає. А тим, хто прийшов на прийом, видають захисні маски. Медики кажуть, через карантин консультації пацієнтам надають і телефоном. Насамперед це стосується людей із хронічними захворюваннями та пенсіонерів.

Усього в амбулаторії у відділенні для дорослих працює 7 сімейних лікарів. На час карантину усі вони в масках. Кабінети та коридори постійно дезінфікуються.

Медики зазначають: скоро в амбулаторію мають завезти експрес-тести на коронавірус. А ще тут постійно нагадують пацієнтам про профілактику. Стенди із правилами індивідуального захисту розміщені у коридорах біля кабінетів.

Заступниця директора з охорони дитинства та материнства КНП ЦПМСД №2 Маргарита Колчина нагадує: щоб не підхопити вірус, слід уникати місць масового скупчення людей та громадських місць, мінімізувати використання громадського транспорту та дотримуватися правил особистої гігієни.

Також лікарі наголошують: якщо ви використовуєте медичну маску, то її слід змінювати кожні 2 години. Антисептики ж ефективні тільки після миття рук з милом. Також, якщо з’явилися симптоми респіраторних захворювань, не слід займатися самолікуванням.

Читайте також:Стало відомо про зараження коронавірусом народного депутата Сергія Шахова

19 березня 2020, 12:00

До теми

^ ^