новини

Відкриття повітряного сполучення між Об’єднаними Арабськими Еміратами та Україною

Запорізькі журналісти побували на зустрічі з послом ОАЕ

Відкриття повітряного сполучення між Об’єднаними Арабськими Еміратами та Україною, нові прямі рейси із Запоріжжя до ОАЕ, співпраця двох країн на економічній арені, залучення закордонних інвесторів. Ці та інші питання обговорювали запорізькі журналісти з Повноважним Послом Арабських Еміратів в Україні Салем Ахмет Аль Каабі, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Значну частину спілкування з журналістами Салем Ахмет Аль Каабі присвятив питанням співпраці між ОАЕ й Україною та інвестиційної привабливості нашої держави для закордонних інвесторів.

Не оминули і питання розвитку туризму. За словам Посла, Україна є одним з нових та цікавих напрямків для громадян Арабських Еміратів. Крім того, у грудні 2017 року між нашими країнами був підписаний безвізовий режим. Тому питання туристичної привабливості сьогодні є першочерговим для урядів обох країн.

Серед перспективних напрямків співпраці — розвиток авіасполучення між нашими країнами. Сьогодні, за словами Посла Арабських Еміратів є потреба у запуску нових рейсів зі Львова та Запоріжжя.

Йшлосяі про благодійні акції, які проходять в різних регіонах країни. Більшість заходів відбувається за підтримки Посольства Арабських Еміратів в Україні. Обговорювали і зацікавленість арабської сторони у співпраці із Запоріжжям та участь в “Екофорумі-2020”.

Читайте також:«SkyUp Airlines» повідомляє про тимчасові зміни до польотної програми компанії

19 березня 2020, 14:00

До теми

^ ^