новини

Поліцейські наголосили продавцям про заборону продажу дітям алкогольних напоїв і тютюнових виробів

Поліція нагадує продавцям магазинів про заборону продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім

В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», у зв’язку з призупиненням навчального процесу та іншими протиепідемічними заходами інспектори ювенальної превенції перевірили місця продажу алкоголю на території Приморського і Великобілозерського районах Запорізькій області, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Поліцейські наголосили продавцям про заборону продажу дітям, які не досягли 18 років, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та розповіли про відповідальність, передбачену чинним законодавством за такі правопорушення.

Вона тягне за собою накладання штрафу та можливе позбавлення ліцензії на продаж алкогольних напоїв та тютюну в разі продажу їх неповнолітнім, що передбачено ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та ч. 2 ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В ході рейду в торгівельних закладах розміщено інформацію, яка попереджає покупців про те, що в даному закладі пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби особам молодшим 18 років не продають.

Читайте також:Головне подбати про дітей

21 березня 2020, 15:20

До теми

^ ^