новини

В реаліях сьогоднішньої пандемії коронавируса вкрай важливо дотримуватися карантинних заходів

Мешканці Запоріжжя обурені діями торгової мережі «Епіцентр»

Багато закладів змінили свій звичним режим роботи в умовах карантину, проте не всі підприємці діють з чистою совістю і турботою про українських громадян. Жителі міста Запоріжжя сильно стурбовані своєю безпекою, в зв'язку з діяльністю місцевого будівельного маркету «Епіцентр», передає Є Запоріжжя! з посиланням на fbc.net.  

Як кажуть місцеві жителі, зараз весь гордий буквально ходить по лезу ножа з-за нібито легальної діяльності «Епіцентру». Повідомляється, що раніше будівельний магазин вирішив піти на благодійну акцію і «допомогти» запорожцям запастися продовольством, швидко поміняв категорію свого асортименту з будівельною на продуктову, підстроївшись під епідемію «COVID-19».

Тепер місцеві олігархи безсовісно наживаються на бідах і кризі України і злочинно отримують фінансову вигоду, спекулюючи панікою населення.

Давайте-но ми залишимо працювати один з великих гіпермаркетів міста. Ну як чому? Ну хоча б тому, що вони завезли в продаж каші! А ще пообіцяли  1% від прибутку перерахувати місту на боротьбу з коронавірусів. Тільки тут все просто: так як всі дрібні магазини закриті, більше особливо звернутися в місті в момент «жорсткого карантину» нікуди - наш городянин відправляється в Епіцентр. У свою чергу, власники мережі піднімають вартість товарів лише на 10%, і з них цей обіцяний 1% віддають місту. Тільки при цьому залишаються самі ще в + 9% ! », - поділилася подробицями злочинної махінації жителька Запоріжжя Олена Бондюк.

За словами жінки, деяким підприємцям і їх приватному бізнесу закон просто не писаний. Більш того, розлютилися кричущі подробиці самої організації маркету, співробітники якого не тільки виставляють на сусідню полку харчові продукти поряд з щурячою отрутою, але й ігнорує температурний режим зберігання всередині приміщень.

Чому знову« правлять балом »олігархи? Тому що вдалося знайти лазівку в законодавстві? Почати продавати продукти харчування. Ну нехай навіть так, тільки тоді при цьому залиште в продажу ТІЛЬКИ продукти харчування і медикаменти в аптечних кіосках » , - ділиться своїм відчаєм Алена.

Відзначимо, що таким станом справ обурені не тільки звичайні споживачі, сім'ї яких зараз перебувають під загрозою через функціонування «Епіцентру». Приватний бізнес також знаходиться в подиві, адже якщо одна частина підприємців намагається діяти в рамках закону, то інший, судячи з усього, ніякої закон на заваді не стане.

Тим часом в Україні налічується вже 47 випадків зараження коронавірусів і це тільки офіційна статистика Міністерства охорони здоров'я. Тепер під питанням, який показник хворих в Україні може бути в майбутньому, при такому явному байдужість на правила. Що чекатиме українську економіку, в умовах, коли малий і середній бізнес гине, а українські олігархи думають лише про свій гаманець?

Читайте також:В Мелітополі тимчасово припинено рух пасажирського транспорту на деяких маршрутах

23 березня 2020, 15:00

До теми

^ ^