новини

В Запоріжжі через загрозу поширення коронавірусу ввели карантин

На час карантину в Запоріжжі орендаторів комунального майна звільнять від орендної плати

Тимчасово припинено роботу об’єктів загального користування з присутністю понад 10 осіб. Підприємці зазнають значних втрат, передає Є Запоріжжя! з посиланням на forpost.media.  

У зв’язку з цим Запорізька міськрада планує прийняти рішення, щоб орендарів комунального майна звільнити від сплати орендної плати. Рішення, якщо приймуть, діятиме до скасування карантину.

Ч. 6 ст. 762 Цивільного кодексу України встановлено, що наймач звільняється від плати за весь час, протягом якого майно не могло бути використане ним через обставини, за які він не відповідає», – йдеться в документі.

За виконання рішення слідкуватиме перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Мішок, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентин Малиш,  постійну комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин Ігор Чумаченко та постійну комісію з питань соціального та економічного розвитку бюджету і фінансів Руслан Божко.

Читайте також:Президент попросив олігархів та крупних бізнесменів допомогти у боротьбі з коронавірусом

 

24 березня 2020, 11:00

До теми

^ ^