новини

Через коронавірус всі заклади культури у Запоріжжі закрито

Запорізьке мистецтво пішло на карантин

Виставок немає, концерти та масові розваги відмінено, але митці не сидять, склавши руки, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Хоча запорізький художній музей для відвідувачів закрито, але на власній сторінці у фейсбук розпочато публікації про твори, які зберігаються у фондах. Першим представили портрет, написаний запорізькою художницею Тамарою Дружиною. На картині -- образ пані з козацької старшини 17 століття. А в ляльковому театрі репетирують “Мийдодіра” з новим акторським складом. Побачити виставу можна буде після карантину. Навіть у казці тепер, здається, — про самоізоляцію та гігієну.

А піаністка обласної філармонії Ілона Турчанінова продовжує карантинні репетиції свого майбутнього концерту “PIANO FOREVER”. Вірить, що виступ у квітні обов’язково відбудеться. Фрагменти репетицій можна послухати у соцмережі.

Тим часом музиканти по всьому світу перейшли у формат онлайн-концертів. На актуальну тему митці вже складають пісні. Про карантин та коронавірус має що сказати відомий запорізький автор-виконавець Юрій Шкітун.

Вочевидь, що поки діє карантин, мистецтвом доведеться насолоджуватись саме в такому, віртуальному, варіанті.

Читайте також:Організатори Zaporizhzhya Jazzy 2020 продовжують знайомити гостей фестивалю з його учасниками

24 березня 2020, 12:00

До теми

^ ^