новини

Карантин вже згуртував багатьох запоріжців

У Запоріжжі небайдужі допомагають лікарям та пенсіонерам

Люди об’єднуються, аби допомогти  медикам дістатися на роботу.  Підвозять й інших  працівників. Згуртовуються через  соцмережі. Підтримують і літніх людей --  доставляють їм додому продукти, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Вже 4 дні поспіль Олег Панченко дістається роботи не сам -- підвозить до лікарень медиків. Каже, ситуації, в якій опинився весь світ, не міг лишитись осторонь. Адже саме лікарі щодня рятують життя запоріжців і піклуються про їхнє здоров’я. Чоловік каже: головна умова для проїзду — гарне самопочуття, наявність маски та рукавичок.

Окрім медиків, допомагає і малозабезпеченим людям. Каже, займався цим і раніше, а тепер планує  ще й роздавати людям набори продуктів. До благодійності долучаються й інші запоріжці. У місті вже працюють активісти, які привозять пенсіонерам пакунки із товарами першої необхідності просто додому.

Волонтери обіцяють: будуть і надалі організовувати перевезення медиків та підтримувати літніх людей аж до завершення карантину. Сподіваються подолати коронавірус спільними зусиллями та дотриманням правил безпеки.

Читайте також:Запоріжжя стало частиною всеукраїнського волонтерського проекту взаємодопомоги

24 березня 2020, 13:00

До теми

^ ^