новини

В ДСНС триває технічне переоснащення підрозділів сучасною технікою

Запорізьким рятувальникам передали нову спецтехніку

З метою покращення умов несення служби рятувальників ДСНС з усієї України та загалом підвищення ефективності функціонування сил цивільного захисту, в ДСНС триває технічне переоснащення підрозділів сучасною технікою. Так, 23 березня автопарк запорізьких рятувальників поповнився спеціальним аварійно-рятувальним автомобілем. Рятувальники АРЗ СП м. Запоріжжя ГУ ДСНС України у Запорізькій області отримали Volkswagen Crafter 35 від Державної служби України з надзвичайних ситуацій, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.   

Авто обладнане сучасним гідравлічним, електричним, пневматичним обладнанням, ношами для перенесення постраждалих, засобами освітлення та стабілізації аварійних об’єктів. Автомобіль призначений для оперативного реагування та виконання завдань за призначенням під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Крім того, зазначене обладнання дозволяє проводити пошук постраждалих у задимленому приміщенні.

Отримана техніка дасть змогу оперативніше реагувати на надзвичайні події, швидше ліквідовувати їх наслідки та своєчасно надавати допомогу постраждалим.

Читайте також:Запоріжців закликають з повагою ставитися до лікарів, які працюють під час епідемії

24 березня 2020, 17:00

До теми

^ ^