новини

Комісія нагрянула в магазини, що торгують комп'ютерною технікою

У магазині "Алло" в Мелітополі "під шумок" в карантин пропонували не тільки телефони

Стартувала перевірка з магазину Алло в центрі міста. Мобільна група зафіксувала, що співробітники цього магазину не дотримуються маскового режиму. До того ж, у вільному продажі тут - електрочайники, телевізори, айкос, навушники та інші заборонені на час карантину товари, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ria-m.tv.

Співробітник Алло запевнив, що маски у них є, просто вони їх на час зняли, поки в торговому залі немає відвідувачів. А що стосується айкоса та інших товарів, які ніяк не позначені в магазині, співробітник Алло зазначив, що вони є засобами зв'язку.

Засобами зв'язку вважається абсолютно вся техніка, яка допомагає людині спілкуватися. Навушники теж допомагають людині в спілкуванні, тобто це комплектуючі. Все що підключається до мобільного пристрою, вважається засобом зв'язку, - запевнив комісію співробітник магазина.

На це інспектори відповіли, що факт продажу забороненої групи товарів не був зафіксований. Так що поки співробітники отримали лише попередженням. Контрольна група запевнила, що незабаром повернеться з повторною перевіркою. Присутнім контролери роздали інформаційні листівки.

Ви повинні самі виділити якось цей товар, який відноситься до засобів зв'язку, а який ні. Чайник точно не засіб зв'язку, у вас це не позначено. Тобто я можу спокійно його купити, так само і айкос.

Також члени контрольної групи зайшли в Київстар. У Київстарі порушень не зафіксували. Люди чекають своєї черги на вулиці, всередину заходять по одному. Співробітники в масках. По сусідству з Київстаром працював магазин комп'ютерної техніки. Контролери зайшли і сюди і переконалися як дотримуються постанову Кабміну. Не всі співробітники цього магазина були в масках, в момент коли зайшли перевіряючі. До того ж, заборонений товар, наприклад, аксесуари, не були виділені сигнальною стрічкою. Після роз'яснювальної роботи співробітники магазину тут же взялися усувати недоліки.

  

25 березня 2020, 18:00

До теми

^ ^